دانلود Naadan Chords Premium 5.3 – برنامه اندروید مجموعه آکورد گیتاردانلود Naadan Chords Premium 5.3 – برنامه اندروید مجموعه آکورد گیتار

بسیاری از افرادی که قصد نواختن یک آهنگ جدید را با گیتار خود دارند ابتدا به سراغ آکورد مخصوص به آن می روند تا بتوانند بدون هیچ گونه خطایی موسیقی دلخواهشان را توسط سیم های گیتار به صدا دراورند. برای دسترسی به آکورد هر آهنگ خاصی تنها کافیست نام ان را در وبسایت های مختلف جست و جو کنید. اما در این پست قصد داریم با معرفی یک استارت اپ کاربردی دسترسی شما را به هزاران آکورد مختلف برقرار کنیم. Naadan Chords Premium عنوان مجموعه ای از آکورد های گیتار می باشد که توسط Amit S Namboothiry برای اندروید منتشر شده است. این نرم افزار پر امکانات و فوق العاده با داشتن یک دیتابیس عظیم کمک می کند تا در هر زمانی به لیستی از آکورد های مختلف دسترسی داشته باشید. برخلاف بسیاری از نرم افزار های مشابه تمامی آکورد های موجود همراه با متن آهنگ هستند که باعث می شود نوازنده تجربه ای جدید را به دست آورد. به راحتی در میان صدا ها آکورد موجود به جست و جو بپردازید و در صورت موجود نبودن گزینه مورد نظرتان با ارسال یک درخواست از توسعه دهنده خواستار اضافه شدن آکورد دلخواهتان شوید. بهتر است این نرم افزار پر امکانات را از دست ندهید و برای دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Naadan Chords Premium 5.3 – برنامه اندروید مجموعه آکورد گیتار اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

قالب وردپرسارسال دیدگاه جدید