دانلود Your Smart Cleaner Pro 1.2 – پاک کننده هوشمند و ساده اندرویددانلود Your Smart Cleaner Pro 1.2 – پاک کننده هوشمند و ساده اندروید

یکی از مشکلاتی که کاربران مبتدی دستگاه های هوشمند اندرویدی عموما با آن رو به رو هستند کند شدن اسمارت فون پس از مدتی استفاده می باشد که برخی گمان می کنند سیستم سخت افزاری دچار مشکل شده است. اما این کندی سرعت به دلیل عوامل گوناگونی است که یکی از مهم ترین آن ها را می توان فایل های اضافی و به جا مانده از اپ های حذف شده دانست. برای حذف چنین فایل هایی یا باید خود اقدام به مرور پوشه ها کنید و یا قادرید این جست و جو را به ابزار هایی خاص بسپارید که ما گزینه دوم را به شمار پیشنهاد می دهیم. Your Smart Cleaner Pro عنوان یک اپلیکیشن پاک کننده هوشمند و ساده تبلت و گوشی اندروید می باشد که توسط SKVAPPSOLUTIONS TEAM منتشر شده است. این نرم افزار با بهره مندی از مجموعه امکانات و قابلیت هایی کاربردی اجازه می دهد تا در مدت زمانی کوتاه تمامی حافظه را اسکن کرده و هر نوع فایل اضافی را حذف کنید. تنها کافیست یک بار صفحه نمایش را لمس کنید و شاهد افزایش سرعت چشم گیر دیوایس خود باشید. علاوه بر این یک سیستم خنک کننده سی پی یو در اختیارتان قرار دارد که کمک می کند تا با متوقف سازی فرآیند های غیر ضروری دمای دستگاهتان را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

نوشته دانلود Your Smart Cleaner Pro 1.2 – پاک کننده هوشمند و ساده اندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

قالب وردپرسارسال دیدگاه جدید