دانلود Network & Internet Refresher Premium 1.10 – برنامه بهینه سازی شبکه و اینترنت اندروید !دانلود Network & Internet Refresher Premium 1.10 – برنامه بهینه سازی شبکه و اینترنت اندروید !

در برخی از موارد برای تمامی ما پیش آمده است که سرعت اینترنت و کیفیت شبکه به میزان قابل توجهی افت کرده اند؛ این مشکل در بسیاری از مواقع می تواند به دلیل اتصال به برج سلولی جدید و یا ترافیک بیش از حد داده ها باشد. بسیاری از افرادی که در چنین شرایطی قرار می گیرند اقدام به قطع و وصل کردن اینترنت می کنند که ممکن است همچنان مشکل پا برجا باقی بماند! بنابر این یک ابزار رفرش هوشمند می تواند بهترین گزینه ممکن به شمار رود. Network & Internet Refresher Premium عنوان یک اپلیکیشن قدرتمند برای بهینه سازی شبکه و اینترنت تبلت و گوشی اندروید می باشد که توسط JVR Developers توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با داشتن یک مکانیزم بسیار ساده کمک می کند تا یک اتصال جدید را با دکل مخابراتی برقرار کنید و از یک ارتباط تازه استفاده نمایید. همان طور که در توضیحات بالا نیز اشاره کردیم این نرم افزار علاوه بر قدرت شبکه مشکلات کندی سرعت اینترنت را نیز به آسانی برطرف می کند. اگر به اطلاعات مهم شبکه وای فای و یا سیم کارت خود نیازمندید تنها کافیست به گزینه موجود مراجعه و هر چیزی را مشاهده کنید. این استارت اپ ساده و کاربردی را از دست ندهید و برای دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Network & Internet Refresher Premium 1.10 – برنامه بهینه سازی شبکه و اینترنت اندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

قالب وردپرسارسال دیدگاه جدید