Chaos Battle League 2.1.1 دانلود بازی نبرد هرج و مرج اندروید + مودChaos Battle League 2.1.1 دانلود بازی نبرد هرج و مرج اندروید + مودChaos Battle League 2.1.1 دانلود بازی نبرد هرج و مرج اندروید + مود

دانلود Chaos Battle League v2.1.1 + Mod بازی اکشن اتحاد نبرد هرج و مرج
نسخه معمولی اصلی + نسخه مود و هک شده (احضار یگان ها بدون هزینه)

Chaos Battle League یک بازی استراتژی جذاب است که در آن باید استاد هرج و مرج شوید. زمان ان است که کمی هرج و مرج ایجاد کنید.

در این مبارزه تند چند نفره زمان واقعی و سریع شما باید شخصیت ها، دفاع ها و توانایی های مختلف سرتاسر تاریخ و افسانه را جمع آوری کنید و ارتقاء دهید. برای صعود به لیدربورد، دشمنان خود را شکست دهید و پاداش های شگفت انگیز کسب کنید. برای معامله کردن کارت ها و نیز به انجام رساندن ماموریت ها به یک انجمن ملحق شوید تا انجمن خود را جلو ببرید و قفل افتخاراتی که به نفع همه است را باز کنید.

در پایگاه خود برج های دفاعی بسازید و آنها را ارتقاء دهید. جنگجویان قدرتمند را به میدان جنگ دعوت کنید. پایگاه دشمن را از بین ببرید و برنده شوید. در این بازی اندروید شما باید از پایگاه خود دفاع کنید و به استحکامات دشمن خود حمله کنید. میدان بازی به ۲ قسمت تقسیم می شود. در قسمت مربوط به خود، شما ۳ برج دفاعی دارید که می توانید آنها را ارتقاء دهید و به آنها ویژگی های منحصر به فرد بدهید. علاوه بر این، شما کارت های زیادی را در اختیار دارید. از آنها برای اعمال جادو و احضار قهرمانان مختلف استفاده کنید.

این بازی که حتما شما را به یاد بازی معروف Clash Royale می اندازد محصولی از استودیوی بازی سازی This Game Studio, Inc است که به صورت رایگان برای اندروید در گوگل پلی استور عرضه شده است.

ویزگی های بازی Chaos Battle League اندروید:
– نبرد حریفان سراسر جهان در مسابقات زمان واقعی برای تسلط بر لیدربوردها
– پیشرفت را از طریق لیگ ها، باز کردن کارت های جذاب جدید، ارتقا تیم و استراتژی خود
– سفارشی کردن تیم و برج های دفاعی خود برای پیروزی در برابر حریفان
– استفاده از توانایی های ویژه قدرتمند برای به دست آوردن برتری یا متوقف کردن مخالفان خود
– ایجاد یا پیوستن به یک انجمن برای بالا بردن کارت های خود و به اشتراک گذاری استراتژی ها
– به انجام رساندن ماموریت ها برای افزایش سطح انجمن خود و باز کردن قفل لوازم سودمند
– و …

دانلود


تغییرات نسخه جدید

Update v2.1.1 is now here!

Bug Fixes and other improvements to gameplay.

لینک های دانلود

حجم فایل: ۹۴ و ۹۴ مگابایت

اندروید ۴٫۱ و بالاتر

قالب وردپرسارسال دیدگاه جدید