Shoot Goal – Beach Soccer Game 1.2.7 دانلود بازی فوتبال ساحلیShoot Goal – Beach Soccer Game 1.2.7 دانلود بازی فوتبال ساحلیShoot Goal – Beach Soccer Game 1.2.7 دانلود بازی فوتبال ساحلی

دانلود Shoot Goal – Beach Soccer Game v1.2.7 بازی فوتبال ساحلی اندروید
نسخه معمولی اصلی بازی

Shoot Goal – Beach Soccer Game یک بازی فوتبال ساحلی است که می توانید با یک انگشت در ساحل انجام دهید و شوت ها و گل های شگفت انگیز به ثمر برسانید. یک بازی فوتبال در ساحل زیر نور خورشید انجام دهید. توپ ها را برای گل شدن شوت کنید و نگذارید دروازه بان آن را بگیرد یا به موانع برخورد کند. با نخوردن توپ به دیرک می توانید رتبه خود را افزایش دهید.

در مراحل اولیه بازی، دروازه بان بی تجربه است اما همانطور که مراحل را پشت سر می گذارید گل زدن به دروازه بان سخت تر می شود. آماده باشید تا خودتان را در مسابقات در مقابل دیگر بازیکنان به چالش بکشید و قطعه های جام را به دست آورید. هنگامی که موفق به دریافت یک جام شدید مسیر دوم را شروع می کنید تا جام فوتبال بعدی را نیز به دست آورید.

همچنین می توانید در حالت حرفه ای بازی کنید، جایی که در آن باید برنده مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی شوید، با بیش از ۱۵۰ سطح که شما را مجبور خواهد کرد تا نشان دهید بهترین بازیکن فوتبال هستید و در ضربات آزاد و پنالتی ها نیز بهترین هستید.

در این بازی فوتبال، شما همچنین یک حالت فوتبال جدید از چالش ها را دارید که در آن باید برخی از چالش های فوتبال را تکمیل کنید و با پیروزی در آن یک پاداش عالی کسب کنید. نشان دهید که شما قادر به دستیابی به آنها هستید و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هستید!

ویژگی های بازی Shoot Goal – Beach Soccer Game اندروید:
– نشان دادن مهارت های شوت زنی خود از نقطه پنالتی
– اجتناب از برخورد توپ به دیوار دفاعی بازیکنان برای کسب امتیاز
– رقابت در لیگ فوتبال ساحل و گرفتن تمام قطعات کاپ ها
– گرفتن تمام صندوق ها در یک حالت بازی سرگرم کننده
– بهبود مهارت های بازیکن خود مانند اثر توپ، قدرت و دقت
– و …

دانلود


تغییرات نسخه جدید

Minor bugs fixed.

ANDROID

۴٫۳ ۲۴
۰

لینک های دانلود

حجم فایل: ۲۹ مگابایت

اندروید ۴٫۱ و بالاتر

قالب وردپرسارسال دیدگاه جدید