no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
اطلاعیه های سایت

5.6.3
47.37% امتیاز
30 / مارس / 2019
بازدید : 9228
نظرات : 9 دیدگاه
نویسنده : admin

دانلود B-amooz v5.6.3 اپلیکیشن زبان بیاموز برای اندروید
یک راه ساده برای یاد گرفتن زبان

B-amooz زبان بیاموز یک نرم افزار تخصصی و بسیار گسترده برای یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی است. این نرم افزار دارای حجم شگفت آوری از محتوای طبقه بندی شده برای یادگیری زبان است. هدف بیاموز به طور خلاصه گسترش دانش به زبان فارسی است. سازندگان این برنامه برآنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان گسترش علوم و فنون را برای فارسی زبانان ایجاد کنند. ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و بیاموز به نوعی یک فعالیت عام المنفعه در جهت پیشرفت جامعه ایست که همه در آن زندگی می کنیم. برخی از اصلی ترین نکات متمایز کننده زبان بیاموز عبارتند از:

امکانات اولیه
سه بخش آموزشی:
– آموزش زبان انگلیسی
– آموزش زبان آلمانی
– آموزش زبان فرانسه

✔ زبان بیاموز تنها نرم افزار آموزش زبان فارسی ای است که دسته بندی های سطحی مطابق استاندارد CEFR (همان A1، A2، B1 و …) را در خود جای داده. از طریق این دسته بندی ها می توانید با توجه به سطح فعلی زبان خود، لغات مورد نیاز خود را بخوانید و یا اگر در یک زبان نوآموز هستید از صفر شروع کرده و رفته رفته جلو بروید.

✔ در زبان بیاموز گذشته از دسته بندی سطحی، دسته بندی موضوعی از هزاران واژه هم وجود دارد. از طریق این دسته بندی ها میتوانید لغات مورد نیاز خود را در هر موضوعی که علاقه دارید یاد بگیرید.

✔ بازه لغات زبان بیاموز آنقدر گسترده است که مجموعه لغات چندین کتاب آموزشی مهم تنها بخشی از طبقه بندی آن به شمار می رود. در پایین می توانید برخی از کتاب هایی که مجموعه واژگان آنها در زبان بیاموز قابل دسترسی است را ببینید:

زبان انگلیسی

– مجموعه کامل واژگان کتاب ۵۰۴ Essential Words

– مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words​ for the IELTS

– مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words​ for the TOEFL

– مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words​ for the GRE

– مجموعه کامل واژگان کتاب Thosand words for SAT

– مجموعه کامل واژگان کتاب Top Notch (کتاب اول A و B)

– مجموعه کامل واژگان کتاب Interchange (کتاب ابتدایی، ۱،۲،۳)

– مجموعه کتاب های پایه های ششم تا یازدهم مدرسه

زبان آلمانی

– مجموعه کامل واژگان کتاب Menschen (شش کتاب A1 تا B1)

– مجموعه کامل واژگان کتاب Schritte (یک تا سه)

– مجموعه کامل واژگان کتاب ۲/DaF kompakt A1

✔ در زبان بیاموز واژه را با مثال یاد می گیرید. در این نرم افزار تقریبا تمام واژه ها مثال دارند که به شما در یادگیری بهتر نحوه استفاده از واژه کمک می کند. زبان بیاموز در مجموع حدود ۳۵۰۰۰ مثال برای واژه های زبان های آلمانی، فرانسه و انگلیسی را در خود جای داده.

✔ در زبان بیاموز گذشته از امکان شنیدن واژه ها (که توسط موتور متن به صدای گوشی خودتان انجام می شود) تمام واژه ها دارای تلفظ فونتیک هستند. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که تلفظ واژه را به خوبی یاد گرفته اید.

✔ در زبان بیاموز برخلاف بیشتر نرم افزارهای آموزش زبان، معانی متفاوت هر واژه با دقت از هم جدا شده و هر معنی به همراه مثال به شما آموزش داده می شود. این کار باعث می شود درک بهترین از نحوه درست به کار بردن هر واژه در معانی متفاوت داشته باشید. همچنین واژه ها برحسب ادات سخن یا Part of speech (مثلا اسم، فعل، قید، صفت و …) هم از هم جدا شده اند و معانی هر یک به صورت جداگانه آموزش داده می شود.

✔ ما در زبان بیاموز تمام محتوای خود را تولید می کنیم. محتوای این برنامه کپی شده نیست، و با دقت و وسواس زیادی انتخاب و طبقه بندی شده است. تمام محتوای برنامه به صورت تخصصی با هدف آموزش زبان طراحی شده است. پس از مرور واژه ها و استفاده از مثال ها به خوبی به این موضوع پی می برید.

✔ بیاموز علاوه بر این دارای یک دیکشنری انگلیسی، فرانسه و آلمانی آفلاین هم هست که می توان از آن برای پیدا کردن معانی واژه ها استفاده کرد.

امکانات پیشرفته
از طریق تبدیل شدن به کاربرد پیشرفته، شما می توانید از امکانات زیر هم در نرم افزار استفاده کنید:

✔ کتابخانه گرامر: کتابخانه گرامری برنامه به کاربر این امکان را می دهد که موضوعات متفاوت گرامری هر زبان را بیاموزد.

✔ تلفظ و آواشناسی: در این بخش زبان آموز با نحوه تلفظ حروف IPA و ساختار تلفظی در هر زبان آشنا می شود.

✔ فلش کارت و لایتنر: زبان بیاموز دارای یک فلش کارت پیشرفته به همراه لایتنر است. این فلش کار به صورت خودکار واژه هایی که در هر دسته کمتر یاد گرفته اید بیشتر به شما نمایش می دهد تا در نهایت کل واژه های دسته را یاد بگیرید.

✔ آزمون زبان: در این بخش می توانید یک آزمون پیشرفته از تمام واژه های دسته ای که مطالعه کرده اید را بگذرانید. پس از گذراندن آزمون نتایج آن را میبینید و با واژه هایی که بلد نبودید بیشتر آشنا می شوید.

✔ ساختن دسته های دلخواه: از طریق این امکان در نرم افزار شما می توانید دسته های مورد نظر خود را با استفاده از واژه های موجود در نرم افزار به سادگی بسازید. این دسته ها هم مانند دسته های پیش فرض نرم افزار دارای آزمون و فلش کارت هستند.

تغییرات نسخه جدید

در این نسخه بخش های زیر به برنامه افزوده می شود:

در این نسخه ویجت لایتنر برای اولین بار معرفی می‌گردد.

مجموعه لغات کتابهای سری four corners ,touch stone, edito, Hitit به زبانهای ترکی، انگلیسی و فرانسه افزوده شد

مجموعه ۸ دسته جدید به بخش موضوعی زبان ترکی استانبولی افزوده شد

برخی از باگ های گزارش شده توسط کاربران رفع شدند.

قالب وردپرس

(۱۹ raters, 45 scores, average: 2,37 out of 5)
جعبه ی دانلود
Download box
نظرات
Comments
 1. میخوام وزن کم کنم - نودی گفت:

  خوشمان امد

 2. آرین گفت:

  ۴۰۴ not found

 3. کاربر گفت:

  ببخشید این نسخه مود شدس؟ یعنی رایگانه تمام بخش هاش؟

 4. Mohammad گفت:

  Bombsquad با نسخه ۱.۴.۱۴۶ چرا نمیشه

 5. هدیه گفت:

  خسته نباشید فقط ای کاش ترکی استانبولی هم اضافه کنید بهش

 6. ایسان گفت:

  نسخه انلاک شده است ؟

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)